21 Nisan 2010 Çarşamba

Avsa Ayberk Otel

Otel iskeleye 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde, denize sıfır konumdadır.


http://www.avsa360.com/moteller/ayberk-otel.html

1 yorum:

 1. Avşa adasında bir tatil planladıysanız Avşa otelleri hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var.
  Avşa otelleri size güzel bir tatil sunabilir. Ancak bazı ayrıntıları bilerek otel tercihi yapmanız keyif içerisinde bir tatil yapmanız için önemlidir. Avşa adası ucuz oteller bakımından size aradığınızı sunacak ve beklentinizi karşılayacak niteliktedir. Gerekli araştırmayı yapmadan çıkacağınız her tatil sürprizleri getirebilir. Macera tutkunu biriyseniz bu belki sorun olmaz ancak ailesi ile tatil yapanların oteller konusunda sıkı bir araştırma yapması lazım.
  Adadaki oteller içerisinde 5 yıldızlı otel bulunmuyor. Bu sizin için önemli bir tercih ise tatil seçiminizde Avşa adası beklentilerinizi karşılamayabilir. Avşa adası otel fiyatları bütçenize uygun seçenekler içerebilir.
  Her şey dahil seçeneği olan otel bulunmadığını belirtelim. Otellerde genelde yarım pansiyon uygulaması geçerli. Bazı oteller akşam yemeği verebiliyor. Açık büfe olmayan akşam yemekleri alakart özellik taşıyor.
  Öğle yemekleri konusunda çözümü kendiniz üretmelisiniz. Ancak otellerin restoranları veya aperatif yiyecek alabileceğiniz mekanları fazla uzağa gitmeden yemek yiyebilmenize olanak sağlıyor. Herşey dahil fiyatlandırma olmadığından maalesef ücretli olarak bu imkanlardan yararlanıyorsunuz.
  Oteller odalarda genelde klima ve buzdolabı imkanı sunuyor. Televizyon tüm otellerde bulunmakla birlikte internet konusunda sorun yaşamamak için mutlaka çok iyi araştırma yapın.
  Avşa otel fiyatları için araştırma yaparken klima, buzdolabı ve internet seçeneklerini, kahvaltı ve yemek konusundaki alternatifleri iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
  Yine bazı otellerin havuz hizmetinin olduğunu belirtmek isteriz. Bunun yanında sezon durumuna göre bazı oteller canlı müzik ve değişik aktiviteler ile sizlere farklı tatil anlayışı sunuyor.
  Avşa ucuz tatil yapabileceğiniz bir tatil yöresi. Otel fiyatlarına baktığınızda özellikle çocuklu aileler için ekonomik fiyatlara ulaşabileceğinizi görürsünüz. Sezon içinde fiyatların yüksek olduğu gibi bir kanı hakim olsa da genel olarak tatil yöresinin doğası, denizi ve kumsallarının sağladığı avantaj bunu avantaja çeviriyor. Özellikle Haziran – Eylül fiyatları yönünden çok daha ekonomik bir tatil cenneti.

  Avşa Otelleri

  Temiz havası ve denizi ile tatili doyumsuz yaşayacağınız Avşa’da hem konforlu hem de bütçenize uygun ucuz tatil yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle Yiğitler köyü ekonomik olmakla birlikte sessiz sakin yapısı, denizle iç içe bulunan doğası ve bikri örtüsü ile sizi başka bir diyarda hissettirecek. Ayrıca adadaki koyları mutlaka ziyaret etmenizi ve vaktiniz elverdikçe bu koyların tümünde denize girmenizi tavsiye ederiz.

  Avşa otelleri gerek hizmeti, gerekse temizliği ve sağladığı konfor ile tatilinizi geçirmek ve kendinizi iyi hissetmeniz için yeterli donanıma sahip olduğundan tatil planlarınız içerisine ve hatta ucuz tatil planlarınız içerisine dahil edebileceğiniz bir yer.

  YanıtlaSil